UCC27712QDRQ1 Texas Instruments 8-SOIC Yarım Köprü Gate Sürücü Entegre Devre
176,05 TL
18,42 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC27712QDRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
3,27 USD + KDV
UCC27712QDRQ1, Texas Instruments üretimi 8-SOIC kılıfta yarım köprü gate sürücü entegresidir. 600 V bootstrap yüksek taraf desteği ile IGBT ve N/P kanal MOSFET sürmek için uygundur. 10-20 V besleme aralığında çalışır, tepe çıkış akımı source 1.8 A ve sink 2.8 A değerlerindedir.
UCC27712QDRQ1 IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
| Ürün Kodu | UCC27712QDRQ1 |
| Channel Type | Independent |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1.8A, 2.8A |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Gate Type | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 600 V |
| Input Type | - |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1.5V, 1.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 16ns, 10ns |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 10V ~ 20V |
UCC27712QDRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!