UCC27288DR Texas Instruments 8-SOIC Entegre Devre
133,86 TL
14,00 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC27288DR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,48 USD + KDV
UCC27288DR, Texas Instruments üretimi 120 V half-bridge MOSFET gate sürücü entegresidir. 2.5 A / 3.5 A tepe çıkış akımı sunar, 8 V–16 V besleme aralığında çalışır ve SMD 8-SOIC pakettedir. UVLO, akım sınırlama ve kısa devre koruması ile DC motor ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılabilir.
UCC27288DR 2.5-A TO 3.5-A 120-V HALF-BRIDGE
| Ürün Kodu | UCC27288DR |
| Applications | DC Motors, General Purpose |
| Current - Output / Channel | - |
| Current - Peak Output | 3.5A, 2.5A |
| Fault Protection | Current Limiting, Short Circuit, UVLO |
| Features | Bootstrap Circuit |
| Interface | Logic, PWM, SPI |
| Load Type | Inductive, Capacitive |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 140°C (TJ) |
| Output Configuration | Half Bridge |
| Part Status | Active |
| Rds On (Typ) | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Technology | Power MOSFET |
| Voltage - Load | 8V ~ 16V |
| Voltage - Supply | 8V ~ 16V |
UCC27288DR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!