UCC256404DDBR 14-SOIC Yarım Köprü Kontrolcü Entegre Devre
200,79 TL
21,01 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC256404DDBR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,72 USD + KDV
Texas Instruments UCC256404DDBR, yüksek gerilim sürücülü yarım köprü rezonant dönüştürücü kontrol entegresidir. 600V giriş desteği sunar, 13V-26V besleme aralığında çalışır ve tipik 2.2 mA besleme akımına sahiptir. SMD montaj için 14-SOIC pakettedir ve -40°C ile 125°C arasında çalışır.
UCC256404DDBR HALF BRIDGE CONT WITH HV DRIVER
| Ürün Kodu | UCC256404DDBR |
| Applications | Resonant Converter Controller |
| Current - Supply | 2.2 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input | 600V |
| Voltage - Supply | 13V ~ 26V |
UCC256404DDBR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!