UCC256402DDBT 14-SOIC Yarım Köprü Kontrolcü Entegre Devre
239,86 TL
25,09 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC256402DDBT
Stok Adedi
0
Fiyat
4,45 USD + KDV
Texas Instruments UCC256402DDBT, yüksek gerilim sürücülü yarım köprü kontrolcü entegre devredir ve rezonant dönüştürücü uygulamalarında kullanılır. 600 V giriş desteği, 13 V–26 V besleme aralığı ve 2.2 mA besleme akımı ile çalışır. -40°C ile 125°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir ve 14-SOIC SMD pakettedir.
UCC256402DDBT HALF BRIDGE CONT WITH HV DRIVER
| Ürün Kodu | UCC256402DDBT |
| Applications | Resonant Converter Controller |
| Current - Supply | 2.2 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input | 600V |
| Voltage - Supply | 13V ~ 26V |
UCC256402DDBT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!