UCC21222QDRQ1 Texas Instruments 16-SOIC Entegre Devre
285,23 TL
29,84 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
UCC21222QDRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
5,29 USD + KDV
UCC21222QDRQ1, Texas Instruments üretimi 16-SOIC kılıfta yarım köprü (half-bridge) gate driver entegresidir. 2 sürücü kanalı ile IGBT ve N-kanal MOSFET uygulamalarında kullanılır; tepe çıkış akımı source 4A, sink 6A değerindedir. 3V-5.5V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 150°C (TJ) sıcaklık aralığını destekler.
UCC21222QDRQ1 IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 16SOIC
| Ürün Kodu | UCC21222QDRQ1 |
| Channel Type | Independent |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 4A, 6A |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Gate Type | IGBT, N-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | CMOS/TTL |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 1.25V, 1.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 5ns, 6ns |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
UCC21222QDRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!