Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
UC3708N, PDIP-8 Entegre Devre Hakkında
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Voltage - Supply | 5V ~ 35V |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-PDIP |
| Input Type | Non-Inverting |
| Kanal Tipi | Independent |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel- P-Channel MOSFET |
| Number of Drivers | 2 |
| Rise / Fall Time (Typ) | 25ns- 25ns |
| Current - Peak Output (Source- Sink) | 3A- 3A |
| Logic Voltage - VIL- VIH | 0.8V- 2V |
| Parça Durumu | Active |