TPS922054DRRR Texas Instruments 12-WFDFN (12-WSON 3x3) Entegre Devre
157,88 TL
16,52 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS922054DRRR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,93 USD + KDV
TPS922054DRRR, Texas Instruments üretimi 1 çıkışlı step-down (buck) DC-DC LED sürücü entegresidir ve dahili anahtara sahiptir. 4.5V-63V besleme aralığında çalışır, 0-63V çıkış ve 4A çıkış akımı destekler; analog ve PWM dimleme sunar. 100kHz-2.2MHz anahtarlama frekansı ile arka aydınlatma ve aydınlatma uygulamalarında kullanılır.
TPS922054DRRR 12-WFDFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) Analog, PWM Dimming 4A 12-WSON (3x3)
| Ürün Kodu | TPS922054DRRR |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0V ~ 63V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Frequency | 100kHz ~ 2.2MHz |
| Type | DC DC Regulator |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Backlight, Lighting |
| Current - Output / Channel | 4A |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Topology | Step-Down (Buck) |
| Supplier Device Package | 12-WSON (3x3) |
| Dimming | Analog, PWM |
| Voltage - Supply (Min) | 4.5V |
| Voltage - Supply (Max) | 63V |
TPS922054DRRR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!