TPS7A2133PQWDRBRQ1 8-VDFN (EP) 3.3V 500mA Entegre Devre
69,49 TL
7,27 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS7A2133PQWDRBRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
1,29 USD + KDV
Texas Instruments TPS7A2133PQWDRBRQ1, 6V maksimum girişe sahip, 3.3V sabit çıkış veren pozitif lineer regülatör entegresidir ve 500mA çıkış akımı sağlar. 8-VDFN Exposed Pad (8-SON 3x3) SMD kılıftadır; enable ve soft-start özellikleri bulunur. AEC-Q100 otomotiv sınıfıdır, aşırı akım/sıcaklık koruması ve UVLO içerir.
TPS7A2133PQWDRBRQ1 8-VDFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 500mA 8-SON (3x3)
| Ürün Kodu | TPS7A2133PQWDRBRQ1 |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.25V @ 500mA |
| Current - Output | 500mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 15 µA |
| PSRR | 91dB (1kHz), 90dB ~ 50dB (100Hz ~ 1MHz) |
| Control Features | Current Limit, Enable, Soft Start |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Package / Case | 8-VDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 8-SON (3x3) |
TPS7A2133PQWDRBRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!