TPS7A0518PDBVT 1.8V 200mA SOT-23-5 Entegre Devre
92,07 TL
9,63 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS7A0518PDBVT
Stok Adedi
0
Fiyat
1,71 USD + KDV
Texas Instruments TPS7A0518PDBVT, 1.8V sabit çıkışlı 200mA LDO lineer regülatördür. Enable kontrol girişine sahiptir ve 5.5V maksimum giriş gerilimi ile çalışır. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakette, aşırı akım/aşırı sıcaklık ve UVLO korumaları bulunur.
TPS7A0518PDBVT IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS7A0518PDBVT |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 200mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 3 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 40dB (1kHz ~ 1MHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.382V @ 200mA |
TPS7A0518PDBVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!