TPS7A0333PDBVR 3.3V 200mA SOT-23-5 Entegre Devre
39,59 TL
4,14 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS7A0333PDBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,73 USD + KDV
Texas Instruments TPS7A0333PDBVR, 3.3V sabit çıkışlı 200mA lineer regülatör entegresidir ve SOT-23-5 pakettedir. Enable kontrol girişine sahiptir; aşırı akım, aşırı sıcaklık ve UVLO korumaları bulunur. 6V’a kadar giriş gerilimi destekler ve 200mA’de tipik dropout 0.31V’tur.
TPS7A0333PDBVR IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS7A0333PDBVR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 200mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 300 nA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 55dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.31V @ 200mA |
TPS7A0333PDBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!