TPS7A0320PDBVR Texas Instruments SOT-23-5 2V 200mA Entegre Devre
38,91 TL
4,07 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS7A0320PDBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,72 USD + KDV
TPS7A0320PDBVR, Texas Instruments üretimi 2V sabit çıkışlı, 200mA lineer LDO regülatör entegresidir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakettedir ve Enable pini bulunur. 6V maks. giriş, 0.45V dropout (200mA), 55dB PSRR (1kHz) ve aşırı akım/sıcaklık ile UVLO korumaları sunar.
TPS7A0320PDBVR IC REG LINEAR 2V 200MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS7A0320PDBVR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 200mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 300 nA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 55dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.45V @ 200mA |
TPS7A0320PDBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!