TPS7A03175PYCHR Texas Instruments 4-DSBGA Entegre Devre
61,84 TL
6,47 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS7A03175PYCHR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,15 USD + KDV
TPS7A03175PYCHR, Texas Instruments üretimi 200 mA çıkış akımlı, düşük bekleme akımlı (Iq 300 nA) pozitif LDO regülatördür. 6 V maksimum giriş ve 0.8 V–5 V aralığında ayarlanabilir çıkış desteği sunar, Enable kontrol girişine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve UVLO korumaları bulunur; 4-DSBGA (0.64x0.64) SMD pakettedir.
TPS7A03175PYCHR 200-MA, NANOPOWER-IQ (200 NA), L
| Ürün Kodu | TPS7A03175PYCHR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 200mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 300 nA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable (Fixed) |
| Package / Case | 4-XFBGA, DSBGA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 55dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | 4-DSBGA (0.64x0.64) |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | 5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V (7.5V) |
| Voltage Dropout (Max) | - |
TPS7A03175PYCHR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!