TPS7A0225PDQNR 2.5V 200mA 4-X2SON Entegre Devre
59,09 TL
6,18 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS7A0225PDQNR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,10 USD + KDV
Texas Instruments TPS7A0225PDQNR, 2.5V sabit çıkışlı 200mA lineer regülatör entegresidir. Enable kontrol girişine sahiptir ve 6V’a kadar giriş gerilimi ile çalışır. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve UVLO korumaları bulunur; 4-X2SON (1x1) SMD pakettedir.
TPS7A0225PDQNR IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4X2SON
| Ürün Kodu | TPS7A0225PDQNR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 200mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 60 nA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 4-XDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 55dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | 4-X2SON (1x1) |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.36V @ 200mA |
TPS7A0225PDQNR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!