TPS79901DDCR Texas Instruments SOT-23-5 Ayarlanabilir LDO Entegre Devre
70,86 TL
7,41 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS79901DDCR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,31 USD + KDV
TPS79901DDCR, Texas Instruments üretimi pozitif ayarlanabilir lineer LDO regülatör entegresidir. 200 mA çıkış akımı, 1.2 V minimum çıkış ve 6.5 V maksimum giriş/çıkış gerilimi desteği sunar. Enable pini ile kontrol edilebilir; aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters polarite ve UVLO korumalarına sahiptir.
TPS79901DDCR IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS79901DDCR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 200mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 60 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Voltage - Input (Max) | 6.5V |
| Voltage - Output (Max) | 6.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.18V @ 200mA |
TPS79901DDCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!