TPS79533DCQR 3.3V 500mA LDO SOT-223-6 Entegre Devre
198,90 TL
20,81 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS79533DCQR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,69 USD + KDV
Texas Instruments TPS79533DCQR, 5.5V maksimum girişe sahip 3.3V sabit çıkışlı 500mA lineer regülatördür. Enable kontrol girişi bulunur ve 0.16V dropout (500mA) değerine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters polarite ve UVLO korumaları içerir.
TPS79533DCQR IC REG LIN 3.3V 500MA SOT223-6
| Ürün Kodu | TPS79533DCQR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 500mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 385 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SOT-223-6 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 59dB ~ 39dB (100Hz ~ 100kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-223-6 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.16V @ 500mA |
TPS79533DCQR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!