TPS79525DCQR Texas Instruments SOT-223-6 2.5V 500mA Entegre Devre
256,41 TL
26,83 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS79525DCQR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,76 USD + KDV
TPS79525DCQR, Texas Instruments üretimi 2.5V sabit çıkışlı, 500mA lineer regülatör entegresidir. SOT-223-6 SMD pakettedir ve enable kontrol girişine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters polarite ve UVLO korumaları ile -40°C ile 125°C aralığında çalışır.
TPS79525DCQR IC REG LIN 2.5V 500MA SOT223-6
| Ürün Kodu | TPS79525DCQR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 500mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 385 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SOT-223-6 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 59dB ~ 39dB (100Hz ~ 100kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-223-6 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
TPS79525DCQR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!