TPS78601DCQR Texas Instruments SOT-223-6 Entegre Devre
187,26 TL
19,59 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS78601DCQR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,47 USD + KDV
TPS78601DCQR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir pozitif lineer regülatör entegresidir. 1.2V–5.5V çıkış aralığı ve 1.5A çıkış akımı desteği sunar; maksimum giriş gerilimi 5.5V’tur. Enable pini bulunur ve aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters polarite ve UVLO korumaları içerir.
TPS78601DCQR IC REG LIN POS ADJ 1.5A SOT223-6
| Ürün Kodu | TPS78601DCQR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 1.5A |
| Current - Quiescent (Iq) | 385 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-223-6 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 59dB ~ 32dB (100Hz ~ 100kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-223-6 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.47V @ 1.5A |
TPS78601DCQR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!