TPS78218DDCR Texas Instruments SOT-23-5 1.8V LDO Entegre Devre
61,42 TL
6,43 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS78218DDCR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,14 USD + KDV
TPS78218DDCR, Texas Instruments üretimi 1.8V sabit çıkışlı, 150mA lineer LDO regülatör entegresidir. SOT-23-5 (Thin/TSOT-23-5) SMD pakettedir ve enable kontrol girişine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve ters polarite koruma özellikleri bulunur.
TPS78218DDCR IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS78218DDCR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 1.3 µA |
| Current - Supply (Max) | 8 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| PSRR | 40dB ~ 15dB (10Hz ~ 1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
TPS78218DDCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!