TPS77033DBVR 3.3V 50mA LDO Regülatör SOT-23-5 Entegre Devre
109,83 TL
11,49 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS77033DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,04 USD + KDV
Texas Instruments TPS77033DBVR, 3.3V sabit çıkışlı 50mA lineer (LDO) voltaj regülatör entegresidir. SOT-23-5 (SOT-753/SC-74A) SMD pakettedir, enable pini bulunur ve 10V’a kadar giriş gerilimi destekler. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve ters polarite korumalarına sahiptir.
TPS77033DBVR IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS77033DBVR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 50mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 28 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| PSRR | 60dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.1V @ 50mA |
TPS77033DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!