TPS76901SDBVTEP Texas Instruments SOT-23-5 Entegre Devre
3.401,59 TL
355,86 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS76901SDBVTEP
Stok Adedi
0
Fiyat
63,08 USD + KDV
TPS76901SDBVTEP, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir pozitif lineer regülatör entegresidir. 10V maksimum giriş, 1.2V–4.5V ayarlanabilir çıkış ve 100mA çıkış akımı sunar. Enable pini, 28 µA tipik boşta akım ve aşırı akım/sıcaklık/ters polarite korumaları bulunur.
TPS76901SDBVTEP IC REG LIN POS ADJ 100MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS76901SDBVTEP |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 100mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 28 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| PSRR | 60dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Voltage - Output (Max) | 4.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
TPS76901SDBVTEP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!