TPS767D301PWPR Texas Instruments 28-HTSSOP Entegre Devre
510,67 TL
53,42 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS767D301PWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
9,47 USD + KDV
TPS767D301PWPR, Texas Instruments üretimi çift çıkışlı pozitif LDO lineer regülatör entegresidir. 1A çıkış akımı, 10V maksimum giriş gerilimi ve 3.3V ile 1.5V–5.5V aralığında ayarlanabilir/sabit çıkış seçenekleri sunar. Enable ve reset pinleri ile aşırı akım, aşırı sıcaklık ve ters polarite korumaları bulunur.
TPS767D301PWPR IC REG LIN POS ADJ 1A 28HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS767D301PWPR |
| Control Features | Enable, Reset |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 125 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable (Fixed) |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| PSRR | 60dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V, 1.5 V ~ 5.5 V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.58V @ 1A |
TPS767D301PWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!