TPS767D301MPWPREP 28-HTSSOP 1A LDO Regülatör Entegre Devre
1.273,45 TL
133,22 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS767D301MPWPREP
Stok Adedi
0
Fiyat
23,62 USD + KDV
Texas Instruments TPS767D301MPWPREP, 28-HTSSOP kılıfta, pozitif çıkışlı çift regülatörlü lineer (LDO) regülatör entegresidir. 10V maksimum giriş, 1A çıkış akımı ve 1.5V–5.5V aralığında ayarlanabilir/3.3V sabit çıkış seçenekleri sunar. Enable ve reset pinleri ile aşırı akım, aşırı sıcaklık ve ters polarite korumaları bulunur.
TPS767D301MPWPREP IC REG LIN POS ADJ 1A 28HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS767D301MPWPREP |
| Control Features | Enable, Reset |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 125 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 2 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable (Fixed) |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| PSRR | 60dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.5V (3.3V) |
| Voltage Dropout (Max) | 0.58V @ 1A |
TPS767D301MPWPREP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!