TPS76350QDBVRQ1 5V 150mA SOT-23-5 Entegre Devre
89,65 TL
9,38 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS76350QDBVRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
1,66 USD + KDV
Texas Instruments TPS76350QDBVRQ1, 5V sabit çıkışlı 150mA lineer regülatör entegresidir. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakettedir, enable kontrol girişine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve ters polarite korumaları bulunur.
TPS76350QDBVRQ1 IC REG LINEAR 5V 150MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS76350QDBVRQ1 |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 100 µA |
| Current - Supply (Max) | 140 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| PSRR | 60dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.3V @ 150mA |
TPS76350QDBVRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!