TPS76338DBVT SOT-23-5 3.8V 150mA LDO Entegre Devre
231,41 TL
24,21 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS76338DBVT
Stok Adedi
0
Fiyat
4,29 USD + KDV
Texas Instruments TPS76338DBVT, 3.8V sabit çıkışlı 150mA lineer (LDO) voltaj regülatör entegresidir. Enable kontrol girişine sahiptir ve 10V’a kadar giriş gerilimi ile çalışır. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve ters polarite korumaları bulunur; SOT-23-5 (SOT-753/SC-74A) SMD pakettedir.
TPS76338DBVT IC REG LINEAR 3.8V 150MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS76338DBVT |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 100 µA |
| Current - Supply (Max) | 140 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| PSRR | 60dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 10V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.8V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
TPS76338DBVT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!