TPS74618PQWDRBRQ1 8-VDFN (3x3) 1.8V 1A LDO Entegre Devre
91,39 TL
9,56 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS74618PQWDRBRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
1,69 USD + KDV
Texas Instruments TPS74618PQWDRBRQ1, 1.8V sabit çıkışlı 1A LDO regülatördür ve 6V maksimum giriş gerilimini destekler. 36 µA düşük Iq, Enable kontrolü ve 0.4V @ 1A maksimum dropout değeri sunar. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve UVLO korumaları ile -40°C ile 125°C çalışma aralığına sahiptir.
TPS74618PQWDRBRQ1 AUTOMOTIVE 1-A, LOW-IQ, HIGH-PSR
| Ürün Kodu | TPS74618PQWDRBRQ1 |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 36 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 8-VDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 53dB ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz) |
| Supplier Device Package | 8-SON (3x3) |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.4V @ 1A |
TPS74618PQWDRBRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!