TPS74612PQWDRBRQ1 1.2V 1A 8-VDFN (EP) Entegre Devre
90,60 TL
9,48 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS74612PQWDRBRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
1,68 USD + KDV
Texas Instruments TPS74612PQWDRBRQ1, 1.2V sabit çıkışlı, 1A düşük dropout (LDO) lineer regülatördür. 6V maksimum giriş gerilimi, 36 µA düşük Iq ve Enable kontrol girişine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve UVLO korumaları bulunur; 8-VDFN Exposed Pad (8-SON 3x3) SMD pakettedir.
TPS74612PQWDRBRQ1 AUTOMOTIVE 1-A, LOW-IQ, HIGH-PSR
| Ürün Kodu | TPS74612PQWDRBRQ1 |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 36 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 8-VDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 53dB ~ 30dB (1kHz ~ 1MHz) |
| Supplier Device Package | 8-SON (3x3) |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.625V @ 1A |
TPS74612PQWDRBRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!