TPS73250DCQ Texas Instruments SOT-223-6 5V 250mA Entegre Devre
191,50 TL
20,03 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS73250DCQ
Stok Adedi
0
Fiyat
3,55 USD + KDV
TPS73250DCQ, Texas Instruments üretimi 5V sabit çıkışlı 250mA lineer regülatör entegresidir. SOT-223-6 SMD pakettedir ve enable kontrol girişine sahiptir. Aşırı akım, aşırı sıcaklık, kısa devre ve ters polarite korumaları bulunur.
TPS73250DCQ IC REG LINEAR 5V 250MA SOT223-6
| Ürün Kodu | TPS73250DCQ |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 250mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 550 µA |
| Current - Supply (Max) | 950 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SOT-223-6 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Reverse Polarity |
| PSRR | 58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-223-6 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.15V @ 250mA |
TPS73250DCQ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!