TPS73201QDBVRQ1 SOT-23-5 250mA LDO Regülatör Entegre Devre
116,09 TL
12,15 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS73201QDBVRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
2,15 USD + KDV
Texas Instruments TPS73201QDBVRQ1, SOT-23-5 kılıfta pozitif ayarlanabilir lineer (LDO) regülatör entegresidir. 5.5V’a kadar giriş/çıkış desteği ve 250mA çıkış akımı sunar; enable pini bulunur. Aşırı akım, aşırı sıcaklık, kısa devre ve ters polarite korumalarına sahiptir ve -40°C ile 125°C aralığında çalışır.
TPS73201QDBVRQ1 IC REG LIN POS ADJ 250MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS73201QDBVRQ1 |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 250mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 550 µA |
| Current - Supply (Max) | 950 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable (Fixed) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit, Reverse Polarity |
| PSRR | 58dB ~ 37dB (100Hz ~ 10kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V (1.2V) |
| Voltage Dropout (Max) | 0.15V @ 250mA |
TPS73201QDBVRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!