TPS71550DCKRG4 Texas Instruments SC-70-5 5V 50mA LDO Entegre Devre
54,18 TL
5,67 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS71550DCKRG4
Stok Adedi
0
Fiyat
1,00 USD + KDV
TPS71550DCKRG4, Texas Instruments üretimi sabit 5V çıkışlı, 50mA lineer LDO regülatör entegresidir. SC-70-5 (SOT-353) SMD pakettedir, 24V’a kadar giriş gerilimi destekler ve 50mA’de maksimum 0.75V dropout değerine sahiptir. 4.2 µA tipik boşta akım, aşırı akım koruması ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığı sunar.
TPS71550DCKRG4 IC REG LINEAR 5V 50MA SC70-5
| Ürün Kodu | TPS71550DCKRG4 |
| Control Features | - |
| Current - Output | 50mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 4.2 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current |
| PSRR | 60dB (100kHz) |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Voltage - Input (Max) | 24V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.75V @ 50mA |
TPS71550DCKRG4 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!