TPS71550DCKR 5V 50mA LDO Regülatör SC-70-5 Entegre Devre
52,76 TL
5,52 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS71550DCKR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,98 USD + KDV
Texas Instruments TPS71550DCKR, 5V sabit çıkışlı 50mA lineer (LDO) voltaj regülatör entegresidir. 24V’a kadar giriş gerilimi destekler, 50mA’de maksimum 0.75V dropout ve 4.2 µA tipik bekleme akımı (Iq) değerine sahiptir. SC-70-5 (SOT-353) SMD pakettedir ve aşırı akım koruması içerir.
TPS71550DCKR IC REG LINEAR 5V 50MA SC70-5
| Ürün Kodu | TPS71550DCKR |
| Control Features | - |
| Current - Output | 50mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 4.2 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current |
| PSRR | 60dB (100kHz) |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Voltage - Input (Max) | 24V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.75V @ 50mA |
TPS71550DCKR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!