TPS709A33DBVR 3.3V 150mA SOT-23-5 Entegre Devre
104,18 TL
10,90 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS709A33DBVR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,93 USD + KDV
Texas Instruments TPS709A33DBVR, 3.3V sabit çıkışlı 150mA lineer regülatör entegresidir ve SOT-23-5 (SOT-753/SC-74A) kılıftadır. Enable pini bulunur; aşırı akım, aşırı sıcaklık, ters akım ve UVLO korumaları içerir. Maksimum 30V giriş gerilimi ve 150mA’de 1.4V maksimum dropout değerine sahiptir.
TPS709A33DBVR IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
| Ürün Kodu | TPS709A33DBVR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 2.05 µA |
| Current - Supply (Max) | 350 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Current, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 80dB ~ 52dB (10Hz ~ 1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.4V @ 150mA |
TPS709A33DBVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!