TPS70933DRVR 3.3V 150mA 6-WSON (2x2) Entegre Devre
85,22 TL
8,92 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS70933DRVR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,58 USD + KDV
Texas Instruments TPS70933DRVR, 3.3V sabit çıkışlı 150mA lineer regülatör (LDO) entegresidir. Enable kontrol girişine sahiptir ve 30V’a kadar giriş gerilimi destekler. 6-WSON (2x2) SMD pakette, aşırı akım/sıcaklık, ters akım ve UVLO korumaları bulunur.
TPS70933DRVR IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6WSON
| Ürün Kodu | TPS70933DRVR |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 2.05 µA |
| Current - Supply (Max) | 350 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 6-WDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Reverse Current, Under Voltage Lockout (UVLO) |
| PSRR | 80dB ~ 52dB (10Hz ~ 1kHz) |
| Supplier Device Package | 6-WSON (2x2) |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.4V @ 150mA |
TPS70933DRVR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!