TPS65994ADRSLR Texas Instruments 48-VQFN (6x6) Entegre Devre
486,43 TL
50,89 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS65994ADRSLR
Stok Adedi
0
Fiyat
9,02 USD + KDV
TPS65994ADRSLR, çift port USB Type-C ve USB Power Delivery (USB PD) uygulamaları için Texas Instruments entegresidir. 3V–3.6V ve 4.9V–5.5V besleme aralığında çalışır, tipik 4.8mA besleme akımına sahiptir. SMD montaj için 48-VFQFN exposed pad (48-VQFN 6x6) pakettedir ve -40°C ile 125°C (TJ) aralığında çalışır.
TPS65994ADRSLR DUAL PORT USB TYPE-C AND USB PD
| Ürün Kodu | TPS65994ADRSLR |
| Applications | Desktop, Notebook PCs |
| Current - Supply | 4.8mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-VQFN (6x6) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V, 4.9V ~ 5.5V |
TPS65994ADRSLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!