TPS65987DDJRSHR Texas Instruments 56-VQFN (7x7) Entegre Devre
423,06 TL
44,26 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS65987DDJRSHR
Stok Adedi
0
Fiyat
7,85 USD + KDV
TPS65987DDJRSHR, USB Type-C kontrol uygulamaları için güç yönetimi entegresidir. 3.14V–3.45V besleme aralığında çalışır ve tipik 8mA besleme akımına sahiptir. 56-VFQFN exposed pad (56-VQFN 7x7) SMD kılıftadır ve -10°C ile 75°C arasında çalışır.
TPS65987DDJRSHR IC PWR MGMT USB C 8MA 56VQFN
| Ürün Kodu | TPS65987DDJRSHR |
| Applications | USB, Type-C Controller |
| Current - Supply | 8mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -10°C ~ 75°C |
| Package / Case | 56-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 56-VQFN (7x7) |
| Voltage - Supply | 3.14V ~ 3.45V |
TPS65987DDJRSHR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!