TPS65580PWPR Texas Instruments 20-HTSSOP Entegre Devre
336,14 TL
35,17 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS65580PWPR
Stok Adedi
0
Fiyat
6,23 USD + KDV
TPS65580PWPR, Texas Instruments üretimi 3 çıkışlı ayarlanabilir buck (step-down) regülatör entegresidir. 4.5V-18V giriş aralığında çalışır, 0.764V-7V çıkış aralığını destekler ve 700kHz anahtarlama frekansına sahiptir. SMD montaj için 20-HTSSOP pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TPS65580PWPR IC REG BUCK ADJ TRPL 20HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS65580PWPR |
| Current - Output | 1.5A, 2.5A |
| Frequency - Switching | 700kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 3 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-HTSSOP |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 7V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.764V |
TPS65580PWPR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!