TPS65265RHBR Texas Instruments 32-VQFN (5x5) Entegre Devre
285,89 TL
29,91 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS65265RHBR
Stok Adedi
0
Fiyat
5,30 USD + KDV
TPS65265RHBR, Texas Instruments üretimi 3 çıkışlı ayarlanabilir buck (step-down) regülatör entegresidir. 4.5V–17V giriş aralığında çalışır, 0.6V–17V çıkış verebilir ve çıkış akımları 5A/3A/2A seviyelerindedir. 250kHz–2.3MHz anahtarlama frekansı, senkron doğrultma ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
TPS65265RHBR IC REG BUCK ADJ TRPL 32VQFN
| Ürün Kodu | TPS65265RHBR |
| Current - Output | 5A, 3A, 2A |
| Frequency - Switching | 250kHz ~ 2.3MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 3 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-VQFN (5x5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output (Max) | 17V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
TPS65265RHBR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!