TPS65150QPWPRQ1 24-HTSSOP Entegre Devre
317,59 TL
33,23 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS65150QPWPRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
5,89 USD + KDV
Texas Instruments TPS65150QPWPRQ1, LCD monitör ve notebook ekran uygulamaları için üç çıkışlı LCD güç besleme entegresidir. 1.8V–6V besleme aralığında çalışır, tipik 1.9mA besleme akımına sahiptir ve -40°C ile 125°C arasında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. 24-HTSSOP kılıfta, yüzey montaj (SMD) uyumludur.
TPS65150QPWPRQ1 IC TRIPLE-OUT LCD SPPLY 24HTSSOP
| Ürün Kodu | TPS65150QPWPRQ1 |
| Applications | LCD Monitor, Notebook Display |
| Current - Supply | 1.9mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-HTSSOP |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 6V |
TPS65150QPWPRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!