TPS65133DPDR Texas Instruments 12-WSON (3x3) Entegre Devre
205,24 TL
21,47 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS65133DPDR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,81 USD + KDV
TPS65133DPDR, AMOLED ekran uygulamaları için 2 çıkışlı bir regülatör/konvertör entegresidir. 2.9V–5V giriş aralığında çalışır ve 5V ile -5V çıkış sağlar. SMD montaj uyumludur, 12-WSON (3x3) pakette ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığındadır.
TPS65133DPDR IC REG AMOLED DISPL 2OUT 12WSON
| Ürün Kodu | TPS65133DPDR |
| Applications | Converter, AMOLED Display |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-WSON (3x3) |
| Voltage - Input | 2.9V ~ 5V |
| Voltage - Output | 5V, -5V |
TPS65133DPDR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!