TPS63900DSKR Texas Instruments 10-SON (2.5x2.5) Entegre Devre
197,05 TL
20,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS63900DSKR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,65 USD + KDV
TPS63900DSKR, 1.8V–5.5V giriş aralığında çalışan buck-boost (step-up/step-down) DC-DC dönüştürücü entegredir. Programlanabilir pozitif çıkış sunar ve 400mA çıkış akımını destekler. SMD montaja uygundur, 10-SON (2.5x2.5) / 10-WFDFN Exposed Pad pakettedir ve -40°C ile 125°C aralığında çalışır.
TPS63900DSKR 1.8-V TO 5.5-V, 75-NA IQ BUCK-BO
| Ürün Kodu | TPS63900DSKR |
| Current - Output | 400mA |
| Frequency - Switching | - |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Programmable |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-SON (2.5x2.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | 5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
TPS63900DSKR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!