TPS631010YBGR 8-DSBGA (1.6x1.1) Buck-Boost Entegre Devre
110,80 TL
11,59 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS631010YBGR
Stok Adedi
0
Fiyat
2,05 USD + KDV
Texas Instruments TPS631010YBGR, 8-XFBGA/DSBGA kılıfta, step-up/step-down (buck-boost) anahtarlamalı regülatör entegresidir. Ayarlanabilir pozitif tek çıkış sunar; 1.2V–5.5V çıkış aralığı ve 1.5A çıkış akımına kadar destekler. 1.6V–5.5V giriş aralığında, 2MHz anahtarlama frekansı ile -40°C ile 125°C (TJ) arasında çalışır.
TPS631010YBGR 8-XFBGA, DSBGA kılıfta üretilmiştir. Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.2V 1 Output 1.5A 8-XFBGA, DSBGA
| Ürün Kodu | TPS631010YBGR |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 8-XFBGA, DSBGA |
| Output Type | Adjustable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Current - Output | 1.5A |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 2MHz |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Topology | Buck-Boost |
| Supplier Device Package | 8-DSBGA (1.6x1.1) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 1.6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
TPS631010YBGR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!