TPS630702RNMR 15-VQFN-HR (3x2.5) Entegre Devre
236,35 TL
24,73 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS630702RNMR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,38 USD + KDV
Texas Instruments TPS630702RNMR, buck-boost (step-up/step-down) topolojisinde senkron doğrultuculu güç yönetimi entegresidir. 2V-16V giriş aralığında çalışır, ayarlanabilir pozitif çıkış verir ve 2A çıkış akımını destekler. 2.4MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 15-VQFN-HR (3x2.5) SMD pakettedir.
TPS630702RNMR POWER MANAGEMENT
| Ürün Kodu | TPS630702RNMR |
| Current - Output | 2A |
| Frequency - Switching | 2.4MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 15-PowerVFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 15-VQFN-HR (3x2.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 16V |
| Voltage - Input (Min) | 2V |
| Voltage - Output (Max) | 9V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
TPS630702RNMR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!