TPS63060DSCT Texas Instruments 10-WSON (3x3) Entegre Devre
267,79 TL
28,01 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS63060DSCT
Stok Adedi
0
Fiyat
4,97 USD + KDV
TPS63060DSCT, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir buck-boost (step-up/step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 2.5V-12V giriş aralığında çalışır ve 2.5V-8V aralığında pozitif ayarlanabilir çıkış sağlar. 2A anahtarlama akımı, 2.4MHz anahtarlama frekansı ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
TPS63060DSCT IC REG BCK BST ADJ 2A 10WSON
| Ürün Kodu | TPS63060DSCT |
| Current - Output | 2A (Switch) |
| Frequency - Switching | 2.4MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-WSON (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 12V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | 8V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
TPS63060DSCT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!