TPS63051RMWT 3.3V 500mA Buck-Boost 12-VQFN Entegre Devre
195,38 TL
20,44 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS63051RMWT
Stok Adedi
0
Fiyat
3,62 USD + KDV
Texas Instruments TPS63051RMWT, 2.5V-5.5V girişten 3.3V sabit çıkış üreten buck-boost regülatör entegresidir. 500mA çıkış akımı ve 2.5MHz anahtarlama frekansı ile çalışır, senkron doğrultuculudur. 12-VQFN-HR (2.5x2.5mm) SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 85°C’dir.
TPS63051RMWT IC REG BCK BST 3.3V 500MA 12VQFN
| Ürün Kodu | TPS63051RMWT |
| Current - Output | 500mA |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 12-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-VQFN-HR (2.5x2.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
TPS63051RMWT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!