TPS630250RNCT 14-VQFN Buck-Boost Regülatör Entegre Devre
318,19 TL
33,29 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS630250RNCT
Stok Adedi
0
Fiyat
5,90 USD + KDV
Texas Instruments TPS630250RNCT, buck-boost (step-up/step-down) topolojisinde ayarlanabilir çıkışlı DC-DC regülatör entegresidir. 2.3V–5.5V giriş aralığında çalışır ve 2.3V–3.6V aralığında çıkış ayarı sunar; anahtarlama frekansı 2.5MHz’tir. 14-VQFN-HR (3x2.5) SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
TPS630250RNCT IC REG BCK BST ADJ 2A/4A 14VQFN
| Ürün Kodu | TPS630250RNCT |
| Current - Output | 2A, 4A |
| Frequency - Switching | 2.5MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 14-VFQFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-VQFN-HR (3x2.5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.3V |
| Voltage - Output (Max) | 3.6V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.3V |
TPS630250RNCT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!