TPS63020QDSJRQ1 14-VSON (4x3) Buck-Boost Entegre Devre
357,15 TL
37,36 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS63020QDSJRQ1
Stok Adedi
0
Fiyat
6,62 USD + KDV
Texas Instruments TPS63020QDSJRQ1, ayarlanabilir çıkışlı buck-boost (step-up/step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 1.8V–5.5V giriş aralığında çalışır, 1.2V–5.5V arası çıkış ayarı sunar ve 3.5A anahtarlama akımı ile 2.4MHz frekansta çalışır. 14-VFDFN exposed pad / 14-VSON (4x3) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C aralığında çalışmaya uygundur.
TPS63020QDSJRQ1 IC REG BCK BST ADJ 3.5A 14VSON
| Ürün Kodu | TPS63020QDSJRQ1 |
| Current - Output | 3.5A (Switch) |
| Frequency - Switching | 2.4MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 14-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-VSON (4x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
TPS63020QDSJRQ1 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!