TPS63020DSJR Texas Instruments 14-VSON (4x3) Entegre Devre
234,77 TL
24,56 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS63020DSJR
Stok Adedi
0
Fiyat
4,35 USD + KDV
TPS63020DSJR, Texas Instruments üretimi ayarlanabilir buck-boost (step-up/step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 1.8V-5.5V giriş aralığında çalışır, 1.2V-5.5V aralığında pozitif çıkış sağlar ve 3.5A anahtarlama akımı ile 2.4MHz frekansta çalışır. 14-VSON (4x3) SMD paket, senkron doğrultuculudur ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
TPS63020DSJR IC REG BCK BST ADJ 3.5A 14VSON
| Ürün Kodu | TPS63020DSJR |
| Current - Output | 3.5A (Switch) |
| Frequency - Switching | 2.4MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 14-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-VSON (4x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
TPS63020DSJR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!