TPS63002DRCR Texas Instruments 10-VSON (3x3) Entegre Devre
197,05 TL
20,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS63002DRCR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,65 USD + KDV
TPS63002DRCR, Texas Instruments üretimi 5V sabit çıkışlı buck-boost (step-up/step-down) DC-DC regülatör entegresidir. 1.8V–5.5V giriş aralığında çalışır ve 1.6A anahtarlama akımı sağlar. SMD montaja uygundur, 10-VSON (3x3) kılıfta ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığındadır.
TPS63002DRCR IC REG BCK BST 5V 1.6A 10VSON
| Ürün Kodu | TPS63002DRCR |
| Current - Output | 1.6A (Switch) |
| Frequency - Switching | 1.25MHz ~ 1.5MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
TPS63002DRCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!