TPS63000DRCR 10-VSON (3x3) Buck-Boost Regülatör Entegre Devre
210,89 TL
22,06 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS63000DRCR
Stok Adedi
0
Fiyat
3,91 USD + KDV
Texas Instruments TPS63000DRCR, buck-boost topolojili ayarlanabilir çıkışlı DC-DC regülatör entegresidir. 1.8V-5.5V giriş aralığında çalışır, 1.2V-5.5V aralığında pozitif ayarlanabilir çıkış sağlar ve 1.6A anahtarlama akımını destekler. 1.25MHz-1.5MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve 10-VSON (3x3) SMD pakettedir.
TPS63000DRCR IC REG BCK BST ADJ 1.6A 10VSON
| Ürün Kodu | TPS63000DRCR |
| Current - Output | 1.6A (Switch) |
| Frequency - Switching | 1.25MHz ~ 1.5MHz |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-VSON (3x3) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 1.8V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.2V |
TPS63000DRCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!