TPS62A01PDDCR SOT-23-6 Thin Buck Regülatör Entegre Devre
15,35 TL
1,61 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62A01PDDCR
Stok Adedi
0
Fiyat
0,28 USD + KDV
Texas Instruments TPS62A01PDDCR, SOT-23-6 Thin (TSOT-23-6) kılıfta 1A çıkış akımı sunan senkron buck (step-down) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 2.5V–5.5V giriş aralığında çalışır ve ayarlanabilir çıkış gerilimi 0.6V–5.5V aralığındadır. 2.4MHz anahtarlama frekansına sahiptir ve -40°C ile 125°C (TJ) arasında çalışır.
TPS62A01PDDCR SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 kılıfta üretilmiştir. Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 1 Output 1A SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
| Ürün Kodu | TPS62A01PDDCR |
| Function | Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Output Type | Adjustable |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.5V |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Current - Output | 1A |
| Frequency - Switching | 2.4MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Grade | - |
| Qualification | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
TPS62A01PDDCR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!