TPS62933DRLR Texas Instruments SOT-583 Entegre Devre
101,81 TL
10,65 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TPS62933DRLR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,89 USD + KDV
TPS62933DRLR, Texas Instruments üretimi 3.8V-30V giriş aralığında çalışan, 3A çıkış akımlı ayarlanabilir step-down (buck) dönüştürücü entegredir. 200kHz-2.2MHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma desteği sunar. SOT-583 SMD pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 150°C (TJ) aralığındadır.
TPS62933DRLR 3.8-V TO 30-V, 3-A, 200-KHZ TO 2
| Ürün Kodu | TPS62933DRLR |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | SOT-583 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-583 |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Voltage - Input (Min) | 3.8V |
| Voltage - Output (Max) | 22V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
TPS62933DRLR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!